• BITCOIN/TL
  313602,446
  % -1,07
 • ETHEREUM/TL
  22917
  % -2,32
 • RIPPLE/TL
  7.07
  % -1,15
 • BITCOIN CASH/TL
  2024.52,244
  % -2,56
 • LITECOIN/TL
  1431.3
  % -3,72
 • COSMOS HUB/TL
  182.21
  % -3,91
 • CARDANO/TL
  5.79
  % -2,10
 • TETHER/TL
  18.65
  % 0,02

Jim Cramer ‘dan Cesur Bir Öneri

Jim Cramer ‘dan Cesur Bir Öneri

CNBC’NİN Mad Money’ine ev sahipliği yapan Jim Cramer, Coinbase’in “kriptonun doğal deposu” olduğunu düşünüyor ve hisse senedini satın alınmasını belirtti.

Cramer, Çarşamba günü Lightning Round’da, Coinbase hissesini satın almanın kriptoya maruz kalmanın iyi bir yolu olup olmadığını soran bir arayana yanıt olarak Yorum Yaptı. 66 yaşındaki finans kişiliği, Coinbase’in listesinin “çok kötü ” olmasına rağmen, kriptoda büyük bir oyuncu olarak gördüğünü söyledi:

“Coinbase’in ucuz olduğunu düşünüyorum. Yönetimle pek ilgilenmiyorum çünkü başladıklarında çok fazla hisse bıraktıklarını düşünüyorum. Buna karşıydım. Alıcı olmalıydılar, satıcı değillerdi. Bence liste çok ama çok kötü gitti. Bence şirket öyle … doğal kripto deposu.”

Coinbase hissesi (COİN) Nisan ayı ortalarında Nasdaq borsasında işlem görmesinden bu yana cansız bir performans sergiledi. Yazma zamanda, JETON $248 oturuyor, hepsi 27% aşağı-$340 yüksek 16 Nisan zaman.

Bununla birlikte, firma geçtiğimiz çeyrekte güçlü bir performans sergiledi ve 2. çeyrek raporu, 2020 yılının 2. çeyreğinde 32 milyon dolara kıyasla 1, 6 milyar dolar net kar elde etti.

Cramer, kriptoya doğrudan maruz kalmanın yatırımcılar için de bir seçenek olması gerektiğini öne sürerek yorumlarına ekledi:

“Doğrudan Ethereum’a sahibim. Portföyünüzün %5’ine kadar kriptoda sahip olmanız gerektiğini düşünüyorum. Kriptoya inanırım.”

CNBC sunucusu eski bir hedge fon yöneticisi ve finansal haber sitesi Thestreet’in kurucu ortağıdır. Cramer son zamanlarda eter (ETH) konusunda nispeten tutarlı kalırken, Aralık 2020’de bitcoin’i (BTC) ilk satın almasından bu yana dijital altınla tekrar tekrar bir aşk ilişkisiyaşadı.

Aslında, her yerde. Haziran ayındaki kripto krizinin ortasında, Cramer yatırımcıları BTC ile “sabırlı” olmaya çağırdı – ancak 10 gün sonra sabrı tükendi ve btc’nin “yapısal nedenlerden dolayı yükselmediğini ” cesurca iddia etti ve açıkladı:

“Bitcoin’imin neredeyse tamamını sattım. Ona gerek yok.”

Mart ayında Cramer, btc’nin kendisine bir “ton para” kazandırdığını, altın ve hisse senetlerine yaptığı yatırımların onu hayal kırıklığına uğrattığını belirtti. Nisan ayında, ipoteğini ödemek için “sahte parası” BTC’NİN %50’sini nakde çevirdiğini belirtti.

Cointelegraph, 5 Mayıs’ta Cramer’in bir Time dergisi NFT’YE teklif vermek için başlangıçta varlığı satın aldıktan sonra “çok fazla Etere” sahip olduğunu söylediğini belirtti.

 

kaynak:cointelegraph.com