• /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %
 • /TL
  %

Doge coin Çakıla Bilir

Doge coin Çakıla Bilir

Dogecoin (kripto: DOGE) yatırımcıları yakında bir başka büyük gerileme için dalmayı beklemeli.
Ne oldu: yakın tarihli bir AMBCrypto teknik analizine göre, Dogecoin‘in fiyatı $0.28 bölgesinde bulunan desteğe ve 12 saatlik 200 mum basit hareketli ortalamasına dayanıyordu.

Analizin ilk yayınlanmasından bu yana, madeni para zaten desteğini kaybetti ve basın zamanı itibariyle 0.2734 $ ‘ a geriledi

Rapora göre, Dogecoin, 13 Ağustos’ta 0.28 $ ‘ın üzerine çıktığında yükseliş trendine başlama fırsatı bulmuştu ancak daha sonra fiyatını 0.35 $’ ın üzerinde tutamadı ve bu da düşüş’e neden oldu.

Madalyonun fiyatının simetrik bir üçgen gerçekleştirmesi ve madalyonun Nisan ayı başlarında yeni zirveleri kırmasından bu yana oyunda olan $0.28 desteğini kırması nedeniyle daha fazla dezavantaj davet edildi.

Neden önemli: boğalar, 12 saatlik 200 mumluk basit hareketli ortalamanın, 50 mumluk basit hareketli ortalamanın üzerinden geçmeye yakın olmasıyla teşvik edilmiş olabilir; bu, olası bir piyasa tersine dönüşünü gösteren bir yükseliş işareti olurdu.

Ancak ayılar, zayıflık gösteren ve üç haftadan uzun bir süredir ilk kez yarım çizginin altına inmekle tehdit eden müthiş osilatör tarafından da güvence altına alınırken, yönlü hareket Endeksi,- DI +DI’NIN üzerine çıktığında daha fazla düşüş teyidi gösterdi.bir trend anahtarı.

Ne Başka: analist sonucuna en göstergeleri önermek genişletilmiş bir düşüş onun yolu, özellikle para vardı kaybetmek dolar 0.28 destek olarak yaptı.

Rapor, Dogecoin‘in $0.22 fiyat seviyesine ulaşmasını sağlayacak büyük bir düşüşle karşı karşıya olduğunu öne süren yakın tarihli bir analizi takip ediyor.

Bu haftanın başlarında, bir Motley Fool raporu, Dogecoin blok zincirinin piyasa değerine göre yedinci en büyük kripto para birimlerinden biri olmasına rağmen ne kadar az kullanıldığını vurguladı.

Raporun yazarı ayrıca madalyonun değerinin büyük ölçüde az sayıda varlıklı bireyin spekülatif eylemleri tarafından belirlendiğini iddia ediyor.

Fiyat hareketi: Coinmarketcap verilerine göre Dogecoin, son 24 saat içinde fiyatının yaklaşık %6,66 oranında düştüğünü gördükten sonra şu anda 0,2734 dolardan işlem görüyor.

(YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR)

kaynak:finance.yahoo.com